W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdą Państwo na stronie z informacjami o plikach cookies. zamknij

Linie regularne

Wynajem luksusowych mikrobusów i autobusów

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Kontakt

Szybki kontakt

Imię i nazwisko:
Email:
Telefon:
Preferowana forma kontaktu:
Powód kontaktu:
Temat:
Treść:

Przewozy pasażerskie, linie regularne, wynajem luksusowych mikrobusów i autobusów


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BP Tour Piotr Brewczak

24-200 Bełżyce, ul. Sportowa 6
NIP: 713-260-97-30
REGON: 43-23-24-550

Biuro obsługi klienta (adres korespondencyjny)
20-346 Lublin, ul. Długa 15
e-mail: bptour@bptour.pl
Godziny otwarcia: pon-pt  8:00-16:00


Dział wynajmów luksusowych autokarów i mikrobusów

Kierownik:

mgr Anna Wołowicz  

tel.: kom.: +48 512 077 099, +48 81 745 44 77 w.26, e-mail: anna@bptour.pl


mgr  Marika Boichuk  

tel.: kom.: +48 692 465 566, e-mail: marika@bptour.pl

mgr
Krzysztof Jurecki
tel.: kom.: +48 692 465 566, e-mail: krzysztof@bptour.pl

Key Account Manager
:
mgr Andrzej Bulik

kom.: +48 519 087 663, e-mail: andrzej@bptour.pl

mgr Anna Nowakowska
tel.: kom.: +48 797 045 545, e-mail
:
anna.nowakowska@bptour.pl


Dział przewozów linii regularnych

Kierownik:

mgr inż. Marcin Tokarski
tel.: kom +48 501 920 176, e-mail: marcin@bptour.pl


Informacja i rezerwacja miejsc

codziennie w godzinach: 6:00-22:00
tel.: +48 607 77 77 42, +48 607 77 77 66, 81 745 43 43

Telefon alarmowy w nocy (nie przyjmujemy rezerwacji
)

Czynny codziennie: 22:00 - 06:00
tel.: +48 503 354 300



Dział Kadr

Dyrektor:

mgr Agnieszka Pawełczuk
tel.: +48 81 745 44 75, e-mail: agnieszka@bptour.pl

mgr inż. Dagmara Szymajda
tel.: +48 81 745 44 75, e-mail: dagmara@bptour.pl



Księgowość

mgr Agnieszka Stepaniuk
tel.: +48 81 745 44 74, e-mail: astepaniuk@bptour.pl

mgr Joanna Pietruszka
tel.: +48 81 745 44 74, e-mail:
joannapietruszka@bptour.pl



Dyrektor Techniczny

mgr inż. Zbigniew Mańka
tel.: +48 81 745 44 77 w.29, kom.: +48 516 140 047, e-mail: zbyszek@bptour.pl


Szczegóły Płatności
Nazwa banku:
INGBSK O. w Lublinie ul.Tomasza Zana 39, 20-601 Lublin
Numer konta bankowego, Płatności
PLN:
09 1050 1953 1000 0090 3114 3978
Numer konta Bankowego, Płatności
EURO
:
BIC INGBPLPW
                                                                       IBAN PL 45 1050 1953 1000 0090 3116 0402


BP Centrum Serwis

tel. kom: +48 516 140 046
Otwarty: pon.-pt 08:00 - 16:00, sob. 08:00 – 14:00
BP Centrum Serwis – Przeglądy rejestacyjne

tel. kom.: +48 516 140 046
Otwarty: pon.-pt 08:00 - 16:00, sob. 08:00 – 14:00